CNC GİYOTİN KESİM

Kocaeli de Giyotin Kesim

İzmit sanayisinin en köklü firmalarının başında gelen şirketimiz bünyesinde giyotin kesim tezgahları,abkant büküm tezgahları,cnc plazma kesim tezgahları,lazer kesim tezgahı,silindir büküm tezgahıyla malzemeli olarak sac işleme hizmetleri vermekteyiz.

Son teknoloji makinalarımız ile saca sadece şekil değil,değer de katıyor ve işlerinize de son derece önem veriyoruz.3 metre giyotin tezgalarımızla,2.5 metre giyotin kesim tezgahımızla 0.30mm saçtan-15mm kalınlıktaki saca kadar hassas kesimler yapmaktayız.Hassas ve çapaksız kesimlerle imalatlarınızı kolaylaştırıyoruz.Giyotin tezgahlarımzda kestiğimiz saclara abkant tezgahlarımızla istediğiniz derecelerde şekil veriyoruz.Stoklarımızda bulundurduğumuz st37,st52,hardox,domex,weldox,paslanmaz(krom),aluminyum,galvanizli ve baklavalı saclarımızla sizlere malzemeli şekilde giyotin kesim yapma imkanımız mevcuttur.

Giyotin kesim makinelerimizle İnşaat,çelik konstrüksiyon ve makine sektöründe sizlere kolaylık sağlıyoruz. Sertifikalı birinci kalite saclarımızla en kaliteli giyotin kesimleri sizlere sunmaya gayret gösteriyoruz.En iyi malzemeleri,en hızlı ve en ucuz şekilde sizlere sunuyoruz.İstediğiniz ebatlarda ve kalınlıklardaki saçları stoklarımızda bulunduruyoruz.En hızlı şekilde mail ortamında taleplerinize geri dönüş yapılmaktadır.

Fason kesim ve bükümde söz verdiğimiz zamanda ve uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz.Geniş makine parkurumuzla en hızlı şekilde kesimlerimizi gerçekleştiriyoruz.Autocad resimlerimizin hem çiziminde hemde saç plakaya en az fire vericek şekilde yerleşim desteğimizi sunuyoruz.Tecrübeli çizimci kadromuzla ve profesyonel operatörlerimizle en iyi ve kaliteli kesimlerde en büyük tedarikçiniz olabiliriz.Bağlantı plakaları,taban plakaları,makine parçaları,tavan plakaları,delikli saclar,flanşlar,makine parçaları ve çizime dökebileceğimiz binlerce modelin kesimini yapmaktayız.Kesimlerimizin kalitesi ve fiyatlarımızla en güvenilir tedarikçiniz olamaya adayız.Kocaelinin her ilçesine plazma kesim,giyotin kesim,abkant büküm,lazer kesim,silindir büküm işlemi uyguladığımız sacları kapınıza kadar getiriyoruz.

İddaa ediyoruz fason kesimde bütün iş yükünüzü alabiliriz. Evet,Bütün müşterilerimizin işlerinin acil olduğunu biliyoruz. Ve bu yüzden en kısa zamanda en az maliyetle,en kaliteli işçiliği sizlere sunabilmek için çok çalışıyoruz.

Cnc Abkant (Büküm) Kesim Nedir?

Giyotin makaslarının kesme prensibi el makaslarının kesme prensibi ile aynıdır. Sabit ve hareketli iki bıçaktan hareketli olan bıçağa verilen baskı kuvvetinin bıçaklar arasındaki parçayı koparmak suretiyle kesmesidir. Kesme kapasiteleri oldukça değişkendir. Bu değişikliklere bağlı olarak üretim ölçüleri de farklı şekilde yapılır. 

Kocaeli Giyotin Kesim olarak bizler, uzman kadromuz ile sizlere bu konuda garantili hizmetler veriyoruz.

Özdemir Çelik Giyotin Kesim sizlere en hızlı ve ekonomik çözümler için yıllardır hizmet vermeye devam ediyor.

Demir-çelik , alüminyum ve diğer metal sac tipleri ile


 • Metal eşya ve mobilya sektörü için giyotin makas kullanılarak yapılan metal kesimler

 • Çelik konstrüksiyon ve inşaat sektörü için giyotin makas kullanılarak yapılan metal kesimler

 • Beyaz eşya sektörü için giyotin makas kullanılarak yapılan metal kesimler

 • Isıtma, havalandırma ve air-condition cihazları sektörü için giyotin makas kullanılarak yapılan metal kesimler

 • Otomotiv ve diğer kara ulaşım araçları sektörü için giyotin makas kullanılarak yapılan metal kesimler

 • Havacılık sektörü için giyotin makas kullanılarak yapılan metal kesimler

 • Gemi inşaat sektörü için giyotin makas kullanılarak yapılan metal kesimler

 • Telekomünikasyon ekipmanları sektörü için giyotin makas kullanılarak yapılan metal kesimler

 • Elektronik ve elektrikli alet ve cihazlar sektörü için giyotin makas kullanılarak yapılan metal kesimler

 • Her türlü makine imalatı sektörü için giyotin makas kullanılarak yapılan metal kesimler

 • Her türlü endüstriyel cihaz imalatı sektörü için giyotin makas kullanılarak yapılan metal kesimler

 • Her türlü metal fabrikasyon sektörü için giyotin makas kullanılarak yapılan metal kesimler yapmaktayız.